TTT Dövme'ye

Hoşgeldiniz

TTT Dövme; Konya Organize Sanayi Bölgesinde, Otomotiv Yan Sanayi ürünlerinde, kendi çelik dövme ihtiyaçlarını karşılama amacı ile 2014 yılında kurulmuştur.

Hakkımızda

TTT Dövme; Konya Organize Sanayi Bölgesinde, Otomotiv Yan Sanayi ürünlerinde, kendi çelik dövme ihtiyaçlarını karşılama amacı ile 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız, Otomotiv Sektörü yanında, çelik dövme ve alüminyum dövme konularında ihtiyaç duyulan diğer endüstri kollarında da faaliyet göstermektedir. Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden TTT Dövme, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, üretim süreçlerinin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Firmamız, bu kapsamlarda Yurtiçinde çeşitli firmalara da fason dövme hizmeti vermektedir.


Vizyonumuz

Tüm paydaşlarını memnun eden global bir şirket olmak.

Olumlu bir büyüme yakalamak ve kendi iş alanında dünya lideri olmak.

Farkımızı öne çıkararak ilerlememizi hızlandırmak.

En iyi ürünleri en makul koşullarda sunarak, dünyanın vazgeçilmez markası olmayı sağlamak.

Yapılacak işlerde beklenenden fazlasını vererek, güven ortamını en üst düzeyde yaşamak.

Tüm tedarikçilerin, müşterilerin ve çalışanların memnun kalacağı global bir şirket olabilmek.


Misyonumuz

Bir dünya şirketi olarak yenilik ve gelişmelere açık, insan ve çevreye duyarlı olarak kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanıp, uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli, ekonomik ve müşteri beklentilerini aşan ürünler sunmaktır.

Kalite Politikamız

Amacımız, operasyonlarımızda mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir. Bu amaçla yetkinliğimiz, ürünlerimiz ve süreçlerimizde uluslararası standartları uygular ve takip eder, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiririz.

Sürekli teknolojik yatırımlarımız ve araştırma geliştirme faaliyetlerimiz ile üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün artırıyor, kaynaklarımızı daha etkin kullanıyoruz. Bunun için en küçük uygunsuzlukları dahi ele alıyor, süreçlerimizi verilerle takip ediyor ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendiriyor ve üst yönetimden en alt kademeye hızla yayılmasını sağlıyoruz.

Birçok mutlu çalışanın yuvası olan güvenli ve emniyetli bir iş ortamı oluşturmaya büyük önem veriyoruz. Kuruluşumuzda görev alan herkesin daha üst düzeyde yetkinlik, bilgi ve beceriye sahip olması için sürekli eğitim fırsatları yaratır ve teşvik ederiz. Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere önem veririz.

Uzun vadeli stratejik iş ortaklıkları ile hedeflediğimiz başarıya, iç ve dış konularda, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle bütünlük içerisinde ulaşabileceğimizin bilinciyle hareket ederiz.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için TTT-forging kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olarak sorumluluklarımızı yerine getirir ve tüm ilke, kanun ve yönetmeliklere uygun olarak “SÜREKLİ GELİŞİM” çabası içinde olmayı taahhüt ederiz.ÜRETİM

MAKİNE PARKURUMUZÜRETİM

ÜRÜNLERİMİZ

Alüminyum Dövme

Firmamız; 0,2 kg ile 15 kg arasında, değişik boy ve toleranslarda ki alüminyum parçaları; Otomotiv Yan Sanayi, Savunma Sanayi, İnşaat ve Makine Sanayi sektörleri için üretmektedir.

Çelik Dövme

Firmamız, 0,2 kg ile 40 kg arasında, değişik boy ve toleranslarda ki çelik parçaları; Otomotiv Yan Sanayi, Savunma Sanayi, İnşaat Sanayi, Tren ve Raylı sistemler, Tarım Sanayi ve Makine Sanayi sektörleri için üretmektedir.

Bronz Dövme

Firmamız, 0,2 kg ile 5 kg arasında, değişik boy ve toleranslarda ki bronz parçaları; Otomotiv Yan Sanayi, Savunma Sanayi, İnşaat Sanayi, Tren ve Raylı sistemler, Tarım Sanayi ve Makine Sanayi sektörleri için üretmektedir.
BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM

Adres:

Aşağıpınarbaşı OSB Mh. 523 Sk. No:6/1 Selçuklu/KONYA

Telefon:

+90 332 345 28 59